Історія руху


Рух „Матері у молитві" заснований в Англії у листопадаі 1995 року. Він швидко поширюється по цілому світі, спільноти руху є 100-ти країнах. Християнські лідери усіх віросповідань схвалюють, підтримують та благословляють цю ініціативу матерів.

 


На даний час існують тисячі спільнот у цілому світі. Дві жінки - Вероніка Вільямс та її братова Сандра - відчули в собі Божий поклик започаткувати спільноту „Матері у молитві" щоб в особливий спосіб молитися за своїх дітей і онуків.


Вони відчули, що слід віддати Господу весь свій біль і хвилювання за своїх дітей та довіряти Його словам: „Просіть і дасться вам".

Через цю обіцянку вони зрозуміли, що Господь лише очікує, щоб забрати їх біль, благословити та зцілити їх та їхніх дітей, якщо вони прийдуть до Нього з вірою.


За ці роки було багато чудесних відповідей на молитви: звільнення дітей від наркотиків, повернення додому після багатьох років відсутності, покращення здоров'я дітей та стосунків у сім'ї та в школі.


Також матері відчули на собі Боже благословення та наповнилися внутрішнім миром.

 

Наша молитва

Господи, Ісусе Христе, ми стаємо перед тобою як матері, благаючи у Тебе благословення для наших дітей та усіх дітей у цілому світі.

Ми дякуємо тобі за наших дітей - вони є найціннішими дарами для нас. Допоможи нам завжди про це пам'ятати, особливо, коли вони переживають труднощі.

Господи, вони живуть у неспокійному світі - у світі, який не завжди Тебе визнає, -  у світі, в якому визнання віри в Тебе може стати причиною їхнього висміювання.

Допоможи їм, Господи, бути сильними. Допоможи нам пам'ятати, що Ти є завжди з нами, розділяючи наші радості та смутки, приєднуючись до нас у веселощах та плачучи з нами у терпіннях.

Наділи нас Твоєю благодатю, щоб сповнити Твій план для нашого життя та виконання обов'язків у наших родинах. Ти всемогутній Бог і Тобі все під силу.

Отож, ми звертаємося до Тебе з вірою та любов'ю, знаючи, що Ти відповісиш на наші молитви. Господи, дозволь нам завжди пам'ятати, як Ти любиш нас та наших дітей і як Ти спонукаєш нас прийти до Тебе зі своїми проблемами.

Амінь.
 

 

FaLang translation system by Faboba
Joomla Template: from JoomlaShack
DMC Firewall is a Joomla Security extension!